Nahraj si song v domácím studiu

Chceš slyšet, jak zní tvůj hlas? Sami sebe slyšíme trochu jinak, než nás slyší ostatní.

Chceš si vyzkoušet studiovou práci s mikrofonem?

Chceš nahrát písničku jako dárek? Dát dárek sobě? Zaznamenat svůj hlas v čase a prostoru?

Motivace můžou být různé. Ať už tak nebo tak, nahrávání je velmi zajímavá zkušenost na naší hudební cestě.

Jak tě může nahrání písničky posunout v pěvecké praxi?

  • Uslyšíš detaily vlastního projevu, kterých si bez mikrofonu a sluchátek často nevšimneš. Slyšet svůj hlas zaznamenaný studiovým mikrofonem je zkrátka zážitek i výzva zároveň.
  • Získáš konkrétní zpětnou vazbu, která vzniká jak v průběhu natáčení, tak při poslechu výsledku. Víc si všímáme ladění, interpretace písně a souhry s doprovodem.
  • Pokud si nahrajeme třeba za půl roku nebo za rok další písničku, můžeme sledovat, jak se tvoje hlasové dovednosti vyvíjejí.

 

Jak to probíhá?

  • Vybereme písničku, kterou nahrajeme.

Doprovodím tě na klávesy. Pokud hraješ třeba na kytaru, můžeš se doprovodit i sám/sama. Vybraný song může být sólovka, nebo i dvojhlas, který si zazpíváme spolu. Nejlepší bude, když spolu výběr zkonzultujeme.

  • Nahraju doprovod a pošlu ti ho, aby sis s ním mohl/a zkoušet.

Následná nahrávací session v mém obývákovém studiu na Praze 4 nám zabere asi 60-90 minut (rozezpívání, nastavení mikrofonu, nahrávání). Výsledek dostaneš do několika dnů ve formátu mp3 a wav.

Reference:

"Mám ráda, když jsou v písních vícehlasy, ale neuměla jsem je sama tvořit. Eliška mě provedla celou cestou od základní teorie, přes první vlastní návrhy, které jsme společně konzultovaly, aby vše pěkně ladilo, až po konkrétní realizaci, kdy jsem měla možnost si postupně nazpívat jednotlivé hlasy k vlastní písničce v Eliščině domácím studiu. Radost z výsledku pak byla veliká 🙂"

Radka Reifová, červen 2024

~ ~ ~ ~ ~

Nahraj si song

2 900 Kč (základní cena)

Základní cena zahrnuje přípravu doprovodu, nahrávání a mix nahrávky (postprodukci). V případě složitější aranže, nahrávání dalších hlasů apod., se na ceně domluvíme dle rozsahu.

~ ~ ~ ~ ~

Chceš si nahrát písničku, nebo věnovat nahrávání jako dárek?

Pojďme sladit detaily:

sykoroe@gmail.com / tel. 732 648 553

facebook / instagram