Výuka zpěvu - cesta k hlasu

Hlas je náš jedinečný hudební nástroj, který máme všude s sebou. Každý může zpívat, jen se toho nebát.

Mohu vám pomoci na cestě za radostí z vlastního, přirozeného hlasu. Naučíme se vyladit, rozšířit škálu barev našich tónů, podpoříme správné dýchání a celkovou práci s dechem. Přes hlasová a dechová cvičení se propracujeme k interpretaci písní, nejprve jednoduchých lidových popěvků dál k písničkám, které máte rádi.

Reference:

"Zpěv mi přináší úplně jiné prožitky a pocity než u jakýchkoliv jiných koníčků a zájmů, je to pro mě nový způsob projevu emocí a sebe sama. Hrozně se mi líbí jak Eliška pracuje s představami a přirovnáními, aby člověku co nejblíže popsala, jak má zpívat a daný tón si představit. Navíc je to i typ relaxace a meditace, protože člověk musí být u zpěvu maximálně uvolněný, ale přitom velmi koncentrovaný. Je to prostě paráda :-))"

Dorka

 

"Hodiny s Eliškou byly pro mne velmi uvolňující a zábavné. Naučila jsem se, jak pracovat se svým tělem, aby v něm hlas zněl přirozeně silněji bez nezdravého tlaku na hlasivky. Jak se účinně rozezpívat, jak pracovat s dechem a jak hlasu pomoci pohybem nebo představou."

Bára K.

 

"Eliška vás rozezpívá, i když se vaše sebevědomí usilovně brání. Prostě najde cestu, jak na vás. Takže pokud váháte, tak nemusíte, prostě to zkuste a budete stejně nadšení, jako já."

Monika Š.

 

"Co mi hodiny dávají:

-radost
-změnil se mi způsob života (např. při pravidelných cestách autem trénuju zpěv s rádiem...)
-sebevědomí při jednání s cizími lidmi
-zajímavé hledání "ztraceného hlasu" po úrazu....."

Petr H.

 

"Nejvíc oceňuji velice důkladnou práci s barvou tónu pomocí pohybu celého těla a různých představ. Navíc se mi Eliška perfektně strefuje do vkusu výběrem písní, které se učíme."

Bára P.

 

Pokud máte zájem o individuální lekce zpěvu, ozvěte se.